Betigo ile Süratli Para Yatırma

Betigo sitesinde para yatırmaya gittiğinizde hayal kırıklığına uğramak mevzusunda kaygılanmanıza gerek yok. Size bir dizi değişik ödeme usulü sunulacaktır, böylece size en çok hitap eden ve onu kullanmaya başlayan birini bulabilirsiniz. Visa ve Mastercard arasından tercih yapabilmenin yanı gizeme Papara, Jeton ve Hisse Adaleye gibi popüler ödeme kanallarını da kullanabilirsiniz.

Bunların her biri bir dereceye kadar dünya çapında kullanılır, bu surattan bunun seneler süresince sitedeki oyunculara iyi hizmet ettiğini düşünüyoruz. Para yatırma operasyonuna gittiğinizde, en az 100 TL zorunlu olduğunu anekdot etmek isteyeceksiniz. Ancak, bonus fırsatından faydalanmak istiyorsanız ilk depozitonuzun en az 200 TL olması gerektiğini unutmayın.

Para yatırma Harekâtları

Burada oynarken azıcık para kazanmak istediğinizi kavrıyoruz. Bunu yaptığınızda, geri çekmek istediğiniz bir zaman olacaktır. Betigo’da bu basitleşti, bu surattan orada kaygılanmanıza gerek yok. Rastgele bir zamanda sürükleyebileceğiniz asgari meblağ 100 TL ‘dir. Tüm ödemeler, ilk para yatırma operasyonunda kullandığınız kaynağa geri sevk edilir. Asgari çekme meblağ, uyuşmalı olan platforma göre farklılık gösterebilir.